آخرین مطالب لیزر


عصب سازی (vital pulp therapy)
عصب سازی روشی نو برای پرهیز از عصب کشی ادامه
درمان پوسیدگی دندان اطفال با لیزر
راحتی و آسایش درمان در اطفال با لیزر ادامه
جراحی لثه با لیزر
درمان بیماری لثه با کمک لیزر ادامه
لیزر جهت تشخیص پوسیدگی
استفاده از لیزر جهت تشخیص پوسیدگی دندان ادامه
ترمیم پوسیدگی دندان با لیزر
ترمیم بهتر با تشخیص سریعتر ادامه

نشانی کلینیک

خوزستان، اهواز ، کیانپارس
نبش 3 غربی پلاک 50 کلینیک لیزر دندانپزشکی دکتر مقدسی
تلفن:06133384391
        06133384392 - 06133384393

آدرس بر روی نقشه گوگل

درمان پوسیدگی دندان اطفال با لیزر


آیا دیگر وقت آن نرسیده که کودک شما با طیب خاطر به دندانپزشک مراجعه کند؟ ما  چنین امری را  محقق ساخته ایم.....


امروزه با وجود پیشرفت ها در زمینه پزشکی، لیزر دندانپزشکی از جمله رشته هایی است که اگر چه کمی دیرتر از سایر رشته ها وارد حیطه استفاده از لیزر در درمانهای دندانپزشکی شد ولی انقلابی ایجاد کرد که همچنان ادامه دارد.

در روشهای قدیمی دندانپزشکی ،به دلیل وجود درد ،خونریزی و بخیه والدین فرزندان خود را با زحمت بسیار به دندانپزشک می سپردند. ولی با روش جدید احتیاج به تحمل سختی نیست.

در گذشته  وقتی دندانی دچار پوسیدگی عمیق و آبسه میشد بیمار با مشکلات زیادی مواجه بود. دندانپزشکان معمولا اجازه نمی دادند که دندان طفل به  مرحله آبسه برسد آنها ابتدا تمام عصب را درمی آوردند و سپس با داروهای مختلف و متعددی مدخل ریشه را فیکس می‌کردند.

اما امروزه با لیزر طفل شما  نه دردی تحمل می کند و نه تورمی می بیند. با لیزرهای کم توان، دندانپزشک علاوه بر اینکه دندان را استریل و ضد عفونی میکند بلکه التهاب لثه و دندان را کاهش می دهد که این خود باعث کاهش درد می گردد.

 

ما در کلینیک خود با استفاده از جدیدترین و سریعترین دستگاههای لیزر این مهم را میسر ساخته ایم که حتی الامکان از عصب کشی دندان و استفاده از داروهای بی حسی و همچنین داروهای شیمیایی درون دندان دوری کنیم تا درمان خوب و سالمی را به شما و کودک شما هدیه دهیم.