آخرین مطالب ایمپلنت و کاربرد لیزر در آن


کاربرد لیزر در ایمپلنت
لیزر وسیله ای برای کمک به ایمپلنت ادامه
ایمپلنت
کاربرد ایمپلنت در درمان دندانهای از دست رفته ادامه

نشانی کلینیک

خوزستان، اهواز ، کیانپارس
نبش 3 غربی پلاک 50 کلینیک لیزر دندانپزشکی دکتر مقدسی
تلفن:06133384391
        06133384392 - 06133384393

آدرس بر روی نقشه گوگل

کاربرد لیزر در ایمپلنت


امروزه لیزر در همه زمینه ها کاربرد دارد یکی از مهمترین کاربرد های لیزر در جراحی های حساس از جمله ایمپلنت می باشد.


     ایمپلنت دنیای بسیار گسترده ای را پیش روی دندانپزشکان قرار داد ولی چون همراه با جراحی بود و اینکه در صورت هر گونه عفونت امکان ناموفق بودن عمل و پس زدن پایه تیتانیومی ایمپلنت وجود داشت ، نیاز به روش جدید و کامل تری در کنار کاشت ایمپلنت احساس میشد

 

 

لیزر حلقه گمشده 

 لیزر انقلابی در دنیای دندانپزشکی ایجاد کرد. استفاده از لیزر جراحی برای کمک به جایگذاری ایمپلنت و مرحله دوم ، بهبود همراه با فرم دهی بافت نرم توصیه میشود. به علاوه استفاده از لیزر برای کمک به ضد عفونی سطوح ایمپلنتی پیشنهاد میشود. در نتیجه لیزر یکی از تکنیک های درمانی جدید در دندانپزشکی می باشد که باعث کاهش زمان درد و خونریزی می گردد.

در جراحی ایمپلنت یا کاشت دندان هم مثل سایر جراحی های دهان سرعت ترمیم و خاصیت ضد التهابی و ضد دردی لیزر کمک شایانی به مشکلات پس از ایمپلنت می کند. جالب توجه این است که کسانی که با لیزر ایمپلنت انجام دهند دیگر هرگز با روشهای معمولی انجام نخواهند داد. 

  کاشت پایه تیتانیومی با حداقل زخم و خونریزی

 

در نهایت ما در کلینیک dentolase با انجام تکنیک های مناسب هر فرد و ارائه جدول زمان بندی برای افراد با مشاغل حساس و مسافران عزیز مقیم خارج از کشور، درمان کاشت دندان را در حداقل زمان با حداکثر کیفیت و زیبایی تامین خواهیم کرد.