آخرین مطالب زیبایی


سفید کردن دندانها
سفید کردن دندانها با لیزر ادامه
درمان پوسیدگی دندانهای جلویی
درمان پوسیدگی دندانهای جلویی با کامپوزیت ادامه
خنده لثه ای
لبخندی زیبا با لثه های سالم و متقارن ادامه
فواصل بین دندانی
پر کردن فواصل بین دندانی ادامه
ایمپلنت
ایمپلنت و لبخندی دلنشین ادامه

نشانی کلینیک

خوزستان، اهواز ، کیانپارس
نبش 3 غربی پلاک 50 کلینیک لیزر دندانپزشکی دکتر مقدسی
تلفن:06133384391
        06133384392 - 06133384393

آدرس بر روی نقشه گوگل

کاشت نگین


دندانهایی به درخشندگی مروارید همراه با یک نگین زیبا که لبخند شما را زیباتر می کند.


کاشت  نگین روی دندان روش دیگری است که بسیاری از افراد ازآن استقبال میکنند.دندان سفید و درخشان داشتن از یک سو وبرق نگین ازسوی دیگر به لبخند شما جلوه دیگری می بخشد.این نگین ها انواع متفاوت دارند و شما هر رنگ و طرحی را که دوست دارید می توانید انتخاب کنید. این نگین ها ممکن است سفید باشد یا رنگ یاقوت قرمز و یا حتی یاقوت کبود.

 

دلیل اینکه از این روش استقبال زیادی شده است ، اینکه دندانپزشک شما به راحتی و در طول تنها یک جلسه ، بدون بی حسی و با مواد همرنگ دندان تان  این نگین ها را برایتان می چسباند. مراقبت خاصی نیز نیاز نیست . از مزیت های دیگر اینکه هروقت از آن خسته شدید ، می توانید از دندان جدایش کنید ، بدون اینکه آسیب چندانی به مینای دندان وارد کرده باشید.

     نگین هایی که برای زیباتر شدن لبخند استفاده می شود ، جنس های گوناگونی دارند . این نگین ها از برلیان، کریستال و یا طلا هستند. هزینه ی کاشت نگین ها باهم متفاوت است . نگین های از جنس کریستال از دوام بیشتری نسبت به سایر اجناس برخوردار است، در صورتی که برلیان درخشش بیشتری نسبت به سایرین دارد.

     آنچه حائز اهمیت است اینکه خودتان نمی توانید نگین را از دندان هایتان جدا کنید ، بلکه هروقت تصمیم گرفتید که آن را جدا کنید باید به دندانپزشک مراجعه کنید تا او این کار را برای شما انجام دهد و محل چسباندن نگین روی دندان شما را ترمیم کند. نگین ها با مسواک زدن از دندان شما جدا نمی شوند ولی چون موقتی هستند ؛ امکان اینکه با خوردن غذاهای سفت کنده شوند، وجود دارد.

     نگین روی کدام دندان نصب می شود؟ برای اینکه نگین ها جلوه ی بیشتری داشته باشند ، اغلب روی یکی از دندان های جلویی نصب می شوند. اغلب دندانپزشکان دندان های جلویی کناری را برای چسباندن انتخاب می کنند . چون برق نگین در این قسمت بیشتر است و به لبخند درخشندگی خاصی می بخشد ولی اگر نگین روی دندان نیش یا جلویی میانی چسبانده شود ، جلوه ی کمتری خواهد داشت.

                                توصیه هایی درمورد نگین :

1-      نگین هایی که قصد دارید استفاده کنید از شرکت های معتبر تهیه نمایید یا از دندانپزشکتان بخواهید این کار را برایتان انجام دهد.

2-      نگین هایی انتخاب کنید که زوایای گردتر و صاف تری داشته باشد که پلاک میکروبی کمتری را در اطراف خود جمع کنند.

3-      برای کاشت نگین حتما ً به دندانپزشک متخصص و معتبر مراجعه کنید و هیچ گاه برای این کار به آرایشگاه ها و مکان های دیگر نروید.

4-      مواظب بهداشت دندان هایتان مخصوصا ً اطراف نگین باشید و آن را با دقت مسواک بزنید ، مبادا دندان شما در اثر جمع شدن پلاک میکروبی پوسیده شود. فراموش نکنید شما به دنبال لبخند زیبا و دندان های زیبا هستید .

5-      کسانی که دندان های جرم سازی دارند ، ابتدا باید جرمگیری کنند سپس اقدام به کاشت نگین نمایند.

6-      حداقل تا 24 ساعت بعد از کاشت نگین از مسواک برقی استفاده نکنید ، زیرا ارتعاش ناشی از آن ممکن است نگین را از سطح دندان جدا نماید.

 

     روند زیبا سازی دندان ها روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کند ؛ اما آنچه بیشتر حائز اهمیت است ، پیشرفت تکنولوژی دندانپزشکی است که به دندانپزشکان کمک می کند تا روند این زیباسازی را دقیق تر و سریع تر سازند. لیزر کم توان و پر توان با حداقل جراحت و خونریزی و با حداقل درد و مراقبت های پس از کار دندانپزشک، انقلابی است که در امر دندانپزشکی و زیباسازی با لیزر صورت گرفته است. جراحی لثه و جراحی ایمپلنت ، سفید کردن دندان ها و سایر موارد زیبایی که شرح آن را در این مقال آورده ایم ، به کمک لیزر به خوبی و با حداقل اسکار و با بهبودی سریع همراه خواهد بود.

اگر خواهان لبخندی گرم و زیبا هستید ما در مرکز لیزر دندانپزشکی Dento Lase این آرزوی شما را به حقیقت تبدیل می کنیم.