آخرین مطالب لیزر


لیزر جهت تشخیص پوسیدگی
استفاده از لیزر جهت تشخیص پوسیدگی دندان ادامه
ترمیم پوسیدگی دندان با لیزر
ترمیم بهتر با تشخیص سریعتر ادامه
درمان دردها و ترمیم زخم ها
درمان دردها و ترمیم زخم ها به کمک لیزر ادامه
سفید کردن دندان ها
سفید کردن دندان ها با لیزر ادامه
درمان آفت و تبخال
درمان آفت و تبخال به کمک لیزر ادامه

نشانی کلینیک

خوزستان، اهواز ، کیانپارس
نبش 3 غربی پلاک 50 کلینیک لیزر دندانپزشکی دکتر مقدسی
تلفن:06133384391
        06133384392 - 06133384393

آدرس بر روی نقشه گوگل

درمان دردها و ترمیم زخم ها


 لیزر درمانی می تواند درد بیمار را در عرض 3 ثانیه کم کند و تورم صورت و ... را در کمتر 12 ساعت برطرف نماید.


وقتی بیماری حادث می شود، بیمار به دنبال درمان می گردد، و مسلما درمانی برای بیمار دلپذیر است که سریع تر و با عوارض کمتر باشد. مثلا چنانچه آبسه ی دندانی پیش آید و صورت تورم داشته باشد، درمانی که سریعتر مشکل را حل کند، پسندیده است. یا مثلا دندان عقل توسط پزشک خارج شود، حالا بیمار بخیه دارد، کمی درد و تورم هم دارد، دنبال درمانی می گردد که هرچه زودتر به حالت اولیه برگردد. بیمارانی که عصب کشی کرده اند (به روش سنتی)، شب اول بعد از درمان درد را تجربه می کند و گاها کمی ورم و قطعا دوست دارند این علائم برطرف شوند.

وقتی درمانی با لیزر انجام شود به دلیل خاصیت میکروب کشی قوی لیزر و خاصیت ترمیم بافتی که دارد، اولا عوارض پس از خدمات دندان پزشکی برجا نمی ماند و اگر هم باشد بسیار کم هستند. ثابت شده که لیزر خاصیت ضد التهابی و ضد درد دارد لیزر کم توان می تواند با تحریک سلولها به تحریک بیشتر سرعت ترمیم زخمها را بیشتر کند و درد ناشی از درمان عصب کشی یا جراحی ها را کاهش دهد.

 

ولی چنانچه بیماری مراجعه کند که درمان خود را درنزد   همکاران ما و با روش های سنتی انجام داده ولی الان     پس از درمان، درد و ناراحتی دارد باز هم لیزر درمانی می تواند درد بیمار را در عرض 3 ثانیه کم کند و تورم صورت و ... را در کمتر 12 ساعت برطرف نماید. جراحی های که با لیزر انجام می شود اگر بخیه لازم باشد، حداکثر تا 48 ساعت بعد کشیده می شوند.

 

 

جراحی بدون بخیه و خونریزی

 

چند دقیقه پس از جراحی

بهبودی پس از چند روز