آخرین مطالب لیزر


لیزر جهت تشخیص پوسیدگی
استفاده از لیزر جهت تشخیص پوسیدگی دندان ادامه
ترمیم پوسیدگی دندان با لیزر
ترمیم بهتر با تشخیص سریعتر ادامه
درمان دردها و ترمیم زخم ها
درمان دردها و ترمیم زخم ها به کمک لیزر ادامه
سفید کردن دندان ها
سفید کردن دندان ها با لیزر ادامه
درمان آفت و تبخال
درمان آفت و تبخال به کمک لیزر ادامه

نشانی کلینیک

خوزستان، اهواز ، کیانپارس
نبش 3 غربی پلاک 50 کلینیک لیزر دندانپزشکی دکتر مقدسی
تلفن:06133384391
        06133384392 - 06133384393

آدرس بر روی نقشه گوگل

جراحی های دهان


جراحی دهان بدون درد، بدون یک قطره خون، بدون نیاز به بخیه، افزایش سرعت ترمیم زخم، همه این موارد از مزایای جراحی دهان با استفاده از لیزر می باشد.


انسان به صورت طبیعی از دیدن خون ناراحت می شود، بخصوص چنانچه خون را در دهان خود یا دیگری ببیند. در جراحی های دیگر بدن معمولا بیمار نظاره گر نیست و خون را احساس نمی کند ولی در دندانپزشکی در موارد زیادی که پزشک ناچار به جراحی است بیمار خون را در دهان خود و یا بیمار دیگر می بیند و این برایش نارحت کننده است. نکته دیگری که جراحی های دهان را ناخوشایندتر می کند احتمال خونریزی در منزل پس از درمان و نگرانی از اینکه مبادا قابل کنترل نباشد و زندگی او را تهدید کند، به ترس این کار می افزاید. علاوه بر این ورم و نیاز به تحمل بخیه ها در دهان و درد بعد از جراحی ها مزید بر علت هستند، این ها با ضروری ترین نیازهای بیماران از قبیل غذا خوردن و نفس کشیدن و حرف زدن وی تداخل دارند. همه این ها دلایلی هستند که بیماران از مراجعه به دندان پزشک واهمه دارند، عفونت های پس از جراحی نیز می توانند بیمار را وادار به استفاده از آنتی بیوتیک ها برای جراحی نماید (به دلیل حضور بخیه ها احتمال ایجاد آنها بیشتر است).

ما برای شما خبر خوشی داریم، چناچه جراحی ها با لیزر انجام شود؛ جراحی چنان دلپذیر خواهد بود که دیگر هیچ دلیلی برای انجام ندادن و یا تاخیر انجام آن ندارید.

 

مزایای استفاده از لیزر در جراحی

1-      حتی در موقع بریدن یک قطره خون هم از محل زخم خارج نمی شود.

2-      نیازی به بخیه کردن محل جراحی ها نیست، پس نیازی به تحمل نخ بخیه در دهان نیست و حتی احتمال ایجاد عفونت به دلیل عدم وجود نخ بخیه کاهش می یابد.

3-      محل برش توسط لیزر استریل می شود، یعنی هیچ باکتری نمی تواند در آن محل زنده بماند و خطر عفونت پس از عمل کاهش می یابد.

4-      افزایش سرعت ترمیم زخم ها؛ زخم هایی که با لیزر ایجاد می شوند به نسبت زخم های تیغ جراحی 3 تا 4 برابر زودتر خوب می شوند.

5-      انعقاد عروق لنفاوی موضع و جلوگیری از ورم و درد ناشی از ورم بعد از جراحی

6-      اشعه لیزر عوامل التهابی را در محل ار بین می برد و زخم های برش لیزر التهاب کمتری نسبت به زخم های تیغ جراحی نشان می دهند.

7-      بی دردی کامل حین جراحی که بسیار جالب و شگفت انگیز است، زیرا لیزر بر روی پایانه های عصبی هم اثر می کند و آستانه درد را بالاتر می برد.

 

درتصویر جراحی حساس یک توده را به کمک لیزر می بینید تصاویر خود گویای همه چیز است

 

 

جراحی بدون خونریزی و نیاز به بخیه

 

 

ترمیم کامل پس از سه روز

 

و در نهایت معجزه لیزر بعد از 10 روز. جای جراحی هم کاملا بهبود یافته است.